با حضور مسئولین ورزش کشور صورت می گیرد؛ مراسم کمک‌های مومنانه خانواده تکواندو با نام شهید زمانی‌نیا

با حضور مسئولین ورزش کشور صورت می گیرد؛ مراسم کمک‌های مومنانه خانواده تکواندو با نام شهید زمانی‌نیا

 

 

رزمایش توزیع کمک‌های مومنانه خانواده بزرگ تکواندو با نام شهید وحید زمانی‌نیا، شهید شاخص ورزش کشور روز یکشنبه –18 خردادماه در شهر ری برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان گلستان و به نقل از فدراسیون تکواندو، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اجرای رزمایش همت جوانانه، کمک مومنانه، مراسم پویش دست های خدایی خانواده بزرگ تکواندو به منظور توزیع کمک‌های مومنانه با حضور مسئولین ورزش کشور و خانواده شهید وحید زمانی نیا، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

فدراسیون تکواندو با آغاز ماه مبارک رمضان پویش «دست‌هایی خدایی» را با همکاری 31 هیات تکواندو استان سراسر کشور آغاز کرد و تا کنون بیش از 1500 بسته معیشتی و غذای گرم را به مبلغ 210 میلیون تومان در سراسر کشور توزیع کرده است.

همچنین نخستین دوره مسابقات آزاد غیرحضوری پومسه کشوری را برگزار کرد که این رقابت‌ها در راستای اجرایی کردن این طرح پیگیری و تمامی درآمد حاصله از آن صرف خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خواهد شد.

بر همین اساس فدراسیون تکواندو در نظر دارد عواید حاصله از این اقدام خداپسندانه را با همکاری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران و سازمان بسیج ورزشکاران با نام شهيد تکواندوکار "وحید زمانی نیا" شهيد شاخص سال 1399 ورزش كشور در میان خانواده‌های تکواندوکار آسیب دیده از ویروس کرونا و کم برخوردار توزیع نماید.

این مراسم روز یکشنبه – 18 خردادماه ساعت 11 در سالن ورزشی "شهید مقدم" شهر ری برگزار می شود.

عضو سایت

<a href=https://eazygifts.ru/149-racii?page=16">https://eazygifts.ru/149-r
acii?page=16</a> рации форум онлайнер
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود