مهلت ثبت نام در لیگ تکواندو خردسالان تا 31 خرداد تمدید شد

با اعلام سازمان لیگ‌های تکواندو مهلت ثبت‌نام برای حضور در مسابقات لیگ خردسالان (منطقه‌ای) در دو گروه دختران و پسران تمدید شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های لیگ منطقه‌ای خردسالان (منطقه‌ای)«جام غنچه‌های تکواندو» در دو گروه دختران و پسران برگزار می شود.

با اعلام سازمان لیگ‌های تکواندو مهلت ثبت‌نام برای حضور در مسابقات لیگ خردسالان (منطقه‌ای) در دو گروه دختران و پسران تمدید شد و متقاضیان تا 31 خردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

** درصورت به حد نصاب نرسیدن تیم ها در هر منطقه تا تاریخ تعیین شده رقابت های آن منطقه برگزار نخواهد شد.

 مسابقات لیگ خردسالان همانند سال گذشته به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و برهمین اساس 32 استان کشور بر اساس نزدیکی از لحاظ جغرافیایی و سطح فنی به 6 منطقه تقسیم شده‌اند که دسته بندی به شرح ذیل می‌باشد:

منطقه یک: آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و گیلان

منطقه 2: تهران، البرز، قزوین، قم، مازندران و سمنان

منطقه 3: گلستان، خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی و خراسان‌جنوبی

منطقه 4: کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، مرکزی و همدان

منطقه 5: اصفهان، فارس، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان و بوشهر

منطقه 6: هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و منطقه آزاد کیش

 

«اوزان»

26-، 28-، 30-، 33-، 36-، 40-، 44-، 48-، 52- و 52+ کیلوگرم

 

- متولدین 11 دی ماه 1386 تا 10 دی ماه 1390 جواز حضور در این رقابت ها را دارند.

- تیم‌های متقاضی حضور در هر منطقه در این رقابت‌ها ملزم به استفاده از تکواندوکاران بومی همان منطقه بوده و تنها می‌توانند از دو هوگوپوش غیربومی در ترکیب خود استفاده نمایند.

- در هر منطقه باید حداقل 6 تیم حضور داشته باشد تا مسابقات آن منطقه برگزار شود و در پایان مسابقات هر منطقه به تیم‌های اول تا سوم حکم و مدال اهدا خواهد شد.

- در صورتیکه هر منطقه با 6 تیم رقابت‌‌ها را پیگیری کند، یک تیم به مرحله بعد (مسابقات مناطق) راه پیدا می‌کند و اگر بین 7 تا 10 تیم باشد، 2 تیم و در صورتیکه از 11 تیم بیشتر باشد 3 تیم به مرحله دوم راه پیدا می‌کنند.

- تیم‌های راه یافته به مرحله دوم، مسابقات خود را به صورت یک‌دوره‌ای برگزار خواهند کرد و در پایان به تیم‌ها اول تا سوم کاپ، مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.

** هریک از تیم های حاضر می توانند نسبت به معرفی یک بازیکن قرآنی به عنوان قاری قرآن در هر هفته اقدام نماید که بازیکن حاضر باید کمربند قرمز به بالا داشته باشد. در پایان به نفرات اول تا سوم مدال، حکم و جایزه تعلق می گیرد و به تیم‌هایی که نفرات قرآنی آنها مقام اول تا سوم را کسب نمایند به ترتیب 3، 2 و یک امتیاز در مجموع رده بندی تیمی اضافه خواهد شد.

ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود