حضور مسعود رزاقی بهمراه اردونشینان تیم ملی ناشنوایان تکواندو جهت تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک

حضور مسعود رزاقی بهمراه اردونشینان تیم ملی ناشنوایان تکواندو جهت تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک

 

هوگوپوشان حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو ناشنوایان اعزامی به بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان، در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند. 

 

به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان گلستان و به نقل از فدراسیون تکواندو و به نقل از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، هشت تکواندوکار راه یافته به دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو ناشنوایان صبح روز گذشته (یکشنبه - 9 تیرماه) با حضور در آکادمی ملی المپیک و در حضور غلامرضا عزیزی مسئول انجمن تکواندو ناشنوایان تست آمادگی جسمانی دادند.

عزیزی در رابطه با اردوهای آماده سازی این تیم گفت: پس از حدود 10 ماه از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو ناشنوایان که مردادماه سال گذشته و از بین 60 مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی برگزار شد، نخستین اردوی آماده سازی این تیم از 19 خرداد 1398 با حضور 21 تکواندوکار آغاز شد.

وی افزود: دعوت شدگان به تیم ملی تکواندو ناشنوایان پس از برگزاری اردویی سه روزه که طی روزهای 19 تا21 خرداد برگزار شد، در دومین مرحله از مسابقات انتخابی حضور پیدا کردند که در پایان این مسابقات 8 تکواندوکار برتر در بخش کیوروگی جواز حضور در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند.

مسئول انجمن تکواندو ناشنوایان در ادامه گفت: دومین مرحله از اردوهای تیم که از یکم تیرماه زیر نظر حسینعلی نعیمی سرمربی تیم و در محل فدراسیون ناشنوایان آغاز شده است تا دوازدهم ادامه خواهد داشت. پس از پایان این اردو، ملی پوشان تکواندوکار در سومین مرحله از مسابقات انتخابی حضور خواهند یافت تا کادرفنی به ترکیب نهایی و چهار نفره تیم برای اعزام به بازی های آسیایی ناشنوایان دست پیدا کند.

اسامی اردونشینان تیم ملی تکواندو ناشنوایان در اوزان مختلف به شرح زیر است:

 وزن اول: علیرضا شریفی منش - امیرسالار امیری فرد

وزن دوم: وحید زینلی - بهزاد امیری

وزن سوم: محمد زعفرانی - میثم عابدی

وزن چهارم: مسعود رزاقی - سعید جواهری

گفتنی است؛ نهمین دوره بازیهای آسیایی 2019 ناشنوایان از 10 تا 21 آبان ماه به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود